Přihlášky prodlouženy do konce října 2016 

 

Akce "Tvoje proměna - do Vánoc 2016 štíhlejší!"

Pokud chcete opravdu konečně zhubnout

ABSOLVUJTE SPECIÁLNÍ  3 MĚSÍČNÍ TRÉNINK

 60 min. cvičení s osobním fitness trenérem 2-3x/týdně

a Vánoce 2016 již oslavte v jiném těle

 Akce "Tvoje proměna - do Vánoc 2016 štíhlejší!"

První měsíc  sleva 20% - pouze 1500,-Kč,

další měsíce cvičení 2x týdně 1700,-Kč, 3x týdně 1900,-Kč

 

Výsledky AKCE "Zhubněte do plavek - léto 2016"

 Po třech měsících  cvičení máme vítězku soutěže, která získá ZDARMA měsíční permanentku na cvičení s trenérem v hodnotě 1900,-Kč

Vítězka soutěže "Tvoje proměna - léto 2016" Radka RICHTÁRIKOVÁ

Způsoby prodeje pro klientky GYM Ladies Studia v r. 2016

 

Milé dámy, slečny, ženy - rozhodl jsem se po vyhodnocení všech přání a připomínek klientek udělat ještě pár zásadních změn. Věřím, že tyto změny výrazně přispějí k tomu, abyste se cítily ve fitness GYM Ladies Studiu co možná nejlépe, spokojeně.

  • 1
    CENA PERMANENTKY
    Od 1.1.2016 začne platit nový ceník měsíčních permanentek. Ceny budou rozděleny podle počtu návštěv fitnes / 1x, 2x, 3x týdně/: 3x týdně 1900,- / měsíc 2x týdně 1700,- / měsíc 1x týdně ( 4 cvičení) 800,- / měsíc Důchodci, studenti a ženy na MD sleva -10% Podrobnější informace o ceníku na http://www.gymls.cz/cenik/
  • 2
    Měření na přístroji InBody230
    Další trvalou změnou je měření na přístroji InBody 230. Je skvělé, že díky spolupráci s výživovou poradkyní Jiřinou Hříbalovou z Ít ´s My Life máte možnost využít měření každý měsíc na špičkovém přístroji InBody230. Každá z vás má tuto možnost trvalé měsíční kontroly měření. Máte možnost si také dohodnout konzultaci s výživovou poradkyní (cena je jednorázová: měření na InBody230 je 300,-Kč).

 Těším se na další spolupráci, hodně úspěchů a zpevněných těl. Je sice teprve začátek roku, ale POZOR!! Letní sezóna se blíží - proto maximalizujte svůj profit ze cvičení!!

 Těší se na vás

Jiří HLADÍK - osobní trenér      

 

I nadále platí slevový program pro klientky  GYM Ladies Studia Olomouc:

Každá klientka, která doporučí novou klientku získá slevu na měsíční permanentku 200,-Kč z následující měsíční permanentky a nová klientka při koupi měsíční permanentky slevu 100,-Kč.

 

FITNESS 2/2015 - článek o GYM Ladies Studiu Olomouc

FITNESS 2/2015

Časopis FITNESS je úzce spjat s oblíbenou čtenářskou soutěží POSTAVA SNŮ. Od roku 1999 spolupracuje FITNESS s kanadským časopisem OXYGEN, což mu umožňuje přinášet čtenářům nejen aktuální informace z tuzemska, ale také zajímavosti od renomovaného světového média.

GYM Ladies Studio Olomouc

GYM Ladies Studio Olomouc - fitko pouze pro ženy
Kompletní informace o všem, čím se v současné době zabývám 

Chcete-li si článek přečíst - klikněte ZDE:

 

Časopis určený především ženám a dívkám, které dávají přednost aktivnímu životnímu stylu a chtějí si vypracovat hezkou sportovní postavu. 

Nejnovější články

Moje zodpovědnost za vlastní zdraví 1 – Jídlo Jak už jsem psala v mém příběhu, rok 2011 byl…
Celý článek
ČAS  –  prchavý, pomíjivý, naprosto neuchopitelný. Běží jednou rychle, někdy neskutečně pomalu. Čím jsme starší, tím rychleji…
Celý článek
Chcete-li zhubnout – změňte myšlení! Publikováno 17.7.2014 | Napsat komentář Pokud máte opravdu zájem se svým tělem něco udělat…
Celý článek